میز خدمت الکترونیک

 

 بخش پیوند

شماره تماس : ۸۱۱۶۲۳۰
ریاست بخش :جناب آقای محمد جواد سلیمانی
سرپرستار بخش :سیده مریم حسینی
جانشین سر پرستار :مریم پور معزآبادی
منشی بخش :شقایق فیضی


بخش پیوند در طبقه اول بیمارستان قرار دارد و شامل ۱۵ تخت فعال در ۶ اتاق دو تخته و۴ تخته ویک تخت دیالیز در بخش می باشد .کلیه خدمات آموزشی –مراقبتی ودرمانی  دربخش پیوند عبارتند از :جراحی پیوند از اهداکننده زنده ومرگ مغزی وپیوند از اتباع خارجی بامجوز از سازمان وزارت بهداشت کشورانجام می گیرد . 

مقررات بخش پیوند:

ضمن خیر مقدم به شما مددجوی گرامی از اینکه بیمارستان و بخش ما را جهت درمان انتخاب نموده اید از شما سپاسگذاریم خواهشمندیم قوانین و مقررات بخش را مطالعه و در طول بستری این موارد را رعایت کنید :
بخش پیوند شامل ۶ اتاق بصورت سه اتاق دو تخته و دو اتاق چهار تخته و یک اتاق دیالیز که با شرایط بیمارستان و نظر پزشک و سرپرستار بخش و مسئول شیفت اتاق و تخت شما تعیین می گردد و در مدت بستری امکان چندین بار جابه جایی در بخش وجود دارد لطفادر صورت جابه جایی همکاری لازم را با پرسنل انجام دهید . • زنگ اخبار در کنار تخت شما نصب شده در صورت نیاز به پرسنل از زنگ اخبار استفاده کنید .
  - هنگام بستری تمام لوازم شخصی بخصوص لوازم گران قیمت ( لباسها و کفش و ....) را به همراهتان تحویل دادپرستاره و تنها گوشی موبایل را می توانید همراه داشته باشید در صورت داشتن وسایل شخصی در صورت مفقود شدن مسئولیت آن به عهده خودتان می باشد. 
  - قبله نما در تمام اتاقها به دیوار نصب شده سنگ تیمم و سجاده و مهر در داخل اتاقها درون کمدها می باشد در مورد فرائض دینی پرسنل پرستاری آموزش لازم را به شما خواهند داد .
  -در این بخش به دلیل شرایط ایزوله بودن خروج از بخش ممنوع است به غیر از موارد درخواستی توسط پزشک
  - در این بخش بیماران نیاز به همراه ندارند .
 • از ورود همراه به بخش ممانعت می شود
  -رنگ لباس پرستاران بخش سرمه ای و منشی بخش مشکی می باشد.
  - ساعت ملاقات همه روزه ساعت 15 تا ۱۶ می باشد .
  - در صورت آوردن میوه و آب میوه طبیعی به مقدار کم با هماهنگی با پرستار بخش کاملاً ضد صفونی شده و از نایلون مشکی استفاده نشود. 
  - ساعت سرو غذا صبحانه از ساعت ۶ تا ۷ ناهار ۱۲ تا ۱۳ و شام ۱۸تا ۱۹ می باشد میان وعده صبح ساعت ۸تا ۹ صبح و عصر ۱۴ تا ۱۵ می باشد .
  ساعت دارو دادن صبح از ساعت ۳۰/۵ تا۳۰/۶ می باشد و ساعت داروی ظهر از ساعت ۳۰/۱۱ تا ۳۰/۱۲ می باشد .
  و ساعت دارو دادن شب از ساعت ۳۰/۱۷ تا ۳۰/۱۸ و ۳۰/۲۱تا ۳۰/۲۲ و ۳۰/۲۳ تا ۳۰/۰۰ می باشد. 
  - در هنگام بستری تا زمان ترخیص دفترچه بیمه همراهتان باشد  کپی از صفحه اول شناسنامه و کارت ملی تحویل منشی بخش گردد .
  - در صورت استفاده از وسایل صوتی و تصویری و موبایل میزان بلندی صدای آن را طوری تنظیم کنید که موجب اختلال در نظم بخش آرامش سایر بیماران نگردد ضمناً ویزیت پزشکان در بخش موبایلتان را خاموش کنید .
  - استعمال دخانیات در بخش اکیداً ممنوع می باشد .
  -  حداقل زمان بستری برای گیرنده ۱۴ روز و برای دهنده ۴ روز می باشد .
  در طول مدت بستری مقداری معین از داروهای تهیه شده از خارج از بیمارستان ( داروهای هلال احمر ) توسط پرسنل از شما تحویل می گردد و تا هنگام ترخیص نگهداری می شود و در روز ترخیص باقیمانده به شما تحویل داده خواهد شد 
  - رعایت بهداشت فردی ( حمام کردن و شستن دست و استفاده از ماسک ) در بخش الزامیست 
  - در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و انتقاد و در صورت بروز هر گونه مشکل یا سئوال با کادر درمان در کلیه شیفتها با مسئول بخش یا مسئول شیفت و یا با واحد صدای شما تماس بگیرید
Template settings